Super League 1: Το πρόγραμμα για τη σεζόν 2019/20

366

Με την κλήρωση της Super League, που έγινε στην Βουλιαγμένη, ανοίγει επίσημα και η αυλαία για την σεζόν 2019-20.

 
Δείτε αναλυτικά όλες τις αγωνιστικές των 14 ομάδων!

1η Αγωνιστική

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ – Ξάνθη

Λαμία – Παναθηναϊκός

Άρης – ΟΦΗ

ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός

Πανιώνιος – ΝΠΣ Βόλος

Ατρόμητος – ΑΕΛ

2η αγωνιστική

ΑΕΛ – Ολυμπιακός

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ

ΝΠΣ Βόλος – Άρης

Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

Παναιτωλικός – Ξάνθη

ΠΑΟΚ – Πανιώνιος

Λαμία – Ατρόμητος

3η αγωνιστική

ΑΕΚ – Λαμία

Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης

Άρης – Παναθηναϊκός

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός – Βόλος ΝΠΣ

ΟΦΗ – Παναιτωλικός

Πανιώνιος – ΑΕΛ

4η αγωνιστική

ΑΕΛ – Ξάνθη

Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος

Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

Παναιτωλικός – ΑΕΚ

ΠΑΟΚ – Άρης

Λαμία – Πανιώνιος

5η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

Ξάνθη – Βόλος ΝΠΣ

Άρης – ΑΕΛ

Ατρόμητος – Παναιτωλικός

Ολυμπιακός – Λαμία

ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης

Πανιώνιος – Παναθηναϊκός

6η αγωνιστική

ΑΕΛ – ΑΕΚ

Άρης – Ολυμπιακός

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ

Βόλος ΝΠΣ – Ατρόμητος

ΟΦΗ – Πανιώνιος

Παναθηναϊκός – Ξάνθη

Λαμία – Παναιτωλικός

7η αγωνιστική

ΑΕΚ – Βόλος ΝΠΣ

Ξάνθη – Άρης

Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός – ΟΦΗ

Παναιτωλικός – ΑΕΛ

Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΟΚ – Λαμία

8η αγωνιστική

Άρης – Παναιτωλικός

Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

Ατρόμητος – Πανιώνιος

Βόλος ΝΠΣ – ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός – ΑΕΚ

ΟΦΗ – Ξάνθη

Παναθηναϊκός – ΑΕΛ

9η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ατρόμητος

ΑΕΛ – ΟΦΗ

Ξάνθη – Ολυμπιακός

Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης

Πανιώνιος – Άρης

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

Λαμία – Βόλος ΝΠΣ

10η αγωνιστική

ΑΕΛ – Λαμία

Ξάνθη – Πανιώνιος

Άρης – Αστέρας Τρίπολης

Βόλος ΝΠΣ – Παναιτωλικός

Ολυμπιακός – Ατρόμητος

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

11η αγωνιστική

ΑΕΚ – Άρης

Αστέρας Τρίπολης – Βόλος ΝΠΣ

Ατρόμητος – ΟΦΗ

Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

Πανιώνιος – Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ

Λαμία – Ξάνθη

12η αγωνιστική

ΑΕΛ – Βόλος ΝΠΣ

Ξάνθη – Ατρόμητος

Άρης – Λαμία

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

ΟΦΗ – ΑΕΚ

Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης

Πανιώνιος – Παναιτωλικός

13η αγωνιστική

ΑΕΚ-Πανιώνιος

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ

Ατρόμητος-Άρης

Βόλος ΝΠΣ-Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός-Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ-Ξάνθη

Λαμία-ΟΦΗ